Reģistrēties jaunumiem      Preču grozs
Lamela

Lamināts

Lamināts

 Lamināta grīdas segumi.

      Veidojiet savu interjeru paši - sāciet ar kvalitatīvu laminātu. Plašā sortimentā piedāvājam vadošo ražotāju - Classen un Quick step lamināta kolekcijas. Izvēloties laminātu svarīgi ir zināt kādiem mērķiem  Jūsu izvēlētais lamināta veids tiks izmantots. "LAMELA" piedāvā un iesaka saviem klientiem  lietot laminātu, kurš atbilst 31., 32. un 33. klasei. Šim lamināta klasēm ir ļoti augsta izturība pret skrāpējumiem, ķimikālijām, augstu temperatūru un ūdeni. Atšķirībā no koka grīdas segumiem mūsu piedāvātais lamināts neizbalēs pat ilgstošā saules staru ietekmē.

 

NODERĪGI! Kā izvēlēties pareizo lamināta segumu? 

LAMINĀTA KLASES
 
Saskaņā ar EN 13 329 laminātu, pēc tā izmantošanas veida, var iedalīt divās lielās grupās: Lamināts, kurš paredzēts dzīvojamām platībām (mājās, dzīvokļos, platībās ar nelielu noslogojumu) un lamināts, kurš paredzēts komerciālai izmantošanai (komerciālām platībām, platībām ar lielu noslogojumu). Lai grīdas segums iegūtu sertifikātu, tam jāiziet 18 testi, pēc kuru rezultātiem tiek noteikta lamināta piederība izturības klasei.
 
Lamināts, kurš paredzēts lietošanai komerciālām platībām – tas ir lamināts, kas paredzēts lietošanai komerciļās platībās ar lietošanas ilgumu no 3 līdz 6 gadiem. Ja lamināts, kurš paredzēts lietošanai komerciālās platībās, tiek izmantots dzīvojamās platībās, tad šā lamināta lietošanas ilgums palielinās divas līdz trīs reizes. Lamināta grīdas, kas paredzētas lietošanai dzīvojamās platībās tiek iedalītas trijās klasēs – 31., 32. un 33.
 
Lamināts, kurš paredzēts lietošanai dzīvojamām platībām – tās ir lamināta grīdas, kuru lietošanas ilgums nepārsniedz 5 – gadus lietojot mājas apstākļos. Tas ir lamināts ar biezumu 6 līdz 7mm. Lamināta grīdas, kas paredzētas lietošanai dzīvojamās platībās tiek iedalītas trijās klasēs – 21., 22. un 23.
 

LAMINĀTS (21. Klase)
 
         Šim laminātam paredzētais lietošanas ilgums ir 1 – 2 gadi. Mūsdienās 21.  Klases lamināts praktiski vairs netiek ražots. 21. Klases  laminātu paredzēts lietot dzīvojamās platībās - guļamistabās un  drēbju garderobēs, kur grīdas noslogojums ir minimāls.
 
 LAMINĀTS (22. Klase)
 
Šim laminātam paredzētais lietošanas ilgums ir 2 – 4 gadi. 22. Klases laminātu paredzēts lietot dzīvojamās platībās – guļamistabās, drēbju garderobēs, bērnu istabās u.c, ar vidēju noslogojumu. Mūsdienās 21. Klases lamināts praktiski vairs netiek ražots.
 
LAMINĀTS (23. Klase)
 
         Šim  laminātam paredzētais lietošanas ilgums ir 4 – 6 gadi. 22. Klases laminātu paredzēts lietot dzīvojamās platībās - guļamistabās, drēbju garderobēs, bērnu istabās, ēdamistabās, virtuvēs, koridoros u.c, - dzīvojamās platībās ar intensīvu noslogojumu.
 
 LAMINĀTS (31. Klase)

  Šīs klases lamināts paredzēts lietošanai komerciālās platībās ar zemu noslodzi. Lietošanas ilgums apmēram 2 – 3 gadi. Dzīvojamās platībās šis klases lamināta lietošanas ilgums var būt 10 – 12 gadi. 31. klases lamināts pašlaik ir viens no vispieprasītākajiem lamināta veidiem. Uzņēmumi šāda veida laminātu parasti izvēlas kabinetiem pārrunu un darba telpām ofisos.

 LAMINĀTS (32. Klase)
 
Šīs klases lamināts paredzēts lietošanai komerciālās platībās ar vidēju noslodzi. Lietošanas ilgums apmēram 3 – 5 gadi. Dzīvojamās platībās šis klases lamināta lietošanas ilgums var būt 12 – 15 gadi. 32. klases lamināta grīdas segums ir vislabākais variants priekš dzīvojamām platībām vai komerciālām platībām.
 
LAMINĀTS (33. Klase)
 
Šīs klases lamināts paredzēts lietošanai komerciālās platībās ar intensīvu noslodzi. Lietošanas ilgums apmēram 5 – 6 gadi. Dzīvojamās platībās šis klases lamināta lietošanas ilgums var būt 15 – 20 gadi. Sakarā ar 33. Klases lamināta ievērojamo kalpošanas ilgumu dzīvojamās platībās, daudzi uzņēmumi šīs klases laminātam piedāvā mūža garantiju.
 

 
Lamināta klašu salīdzinājums
 
 


 

© SIA Lamela. Izstrādātājs © SIA LaGET, 2010